polskiEnglish

  Opinie słuchaczy  

Ponizej  skany oryginałów opinii i recenzji słuchaczy  z wielu odsłuchów  i pokazów kolum Zeta Zero i relacje o ZETA ZERO różnych magazynów w tym HIGH FIDELITY z wielu wystaw Audio Show na świecie: AS2015 Stadion Narodowy, Munich, New York,  National Audio Show  w Wielkiej Brytanii itp . Także okładki niektórych magazynów z newsami o ZETA ZERO i ich twórcy. W tych magazych pisano o nas.

                                                                                                   

 

                                 
 
                                  

                                   
 
                                      

 

 

     

„DOM&WNĘTRZE” NA NOWO (fragmenty)

oskonale pamiętam dzień i miejsce, w którym po raz pierwszy kupiłem, poświęcony wnętrzarstwu, miesięcznik „Dom&Wnętrze”. Było to 22 lata temu, na Alei Solidarności (chyba już nosiła tę nazwę, ale głowy sobie urwać nie dam), na wysokości Parku Szwedzkiego w Nowej Hucie. Jak się tam znalazłem, jak trafiłem do tego konkretnego kiosku Ruchu, nie mam pojęcia......."........................


Ale dość dygresji. Drugiego dnia wystawy trafiłem już troszkę zmęczony do pokoju, gdzie wystawiała się firma TR STUDIOS. Wszedłem i zostałem, właściwie wsiąkłem na dwie godziny. Właściciel firmy przybliżał właśnie rozwiązania techniczne zastosowane w jego zestawach. Słuchałem z zaciekawieniem i zaczynałem coraz mocniej interesować się tematem. Usiadłem w końcowych rzędach krzeseł. Za chwilę zagrała muzyka. Przekaz był mocny, pełny dynamicznych kontrastów. Słychać było swobodę wzmacniacza i brzmienie lampy (mój domowy wzmacniacz to Jolida 300B na lampach Create Audio i Siemens oraz Telefunken, a kolumny są oparte na szerokopasmowych głośnikach Lowther). Po kilku minutach udało mi się zająć najlepsze, środkowe miejsce w pierwszym rzędzie. Przeżyłem szok, bo dźwięk był nadzwyczaj precyzyjny i czysty. Źródła pozorne namacalne i do bólu punktowe, z wyraźną lokalizacją w głąb sceny. Czystość średnich tonów wbijała mnie w krzesło. Wysokie tony były precyzyjne i dokładne, wybrzmienia talerzy dokładne i pełne skrzących się detali, ale podanych bez natarczywości i przesady. Bas nie dominował nad całością przekazu, a jedynie uzupełniał brzmienie pozostałych zakresów, ale jak było trzeba, to potrafił zagrzmieć. Królowały jednak średnie tony. Dźwięki poszczególnych instrumentów pojawiały się jak zaczarowane tu i teraz, bez żadnych objawów, że właśnie się zmaterializują.

Po prostu pojawiały się jak wyczarowane za sprawą magii i znikały równie magicznie, pozostawiając po sobie czarną ciszę w miejscu, gdzie jeszcze przed chwilą były – doskonałość. Żadnego rozważania o ataku czy wypełnieniu, lokalizacjach, po prostu pełna holografia. Pojawił się głos Barbry Streisand, którą bardzo lubię. Pierwszy raz usłyszałem ją jakieś cztery metry przed sobą, delikatnie z prawej strony. Wspaniała, naturalna reprodukcja głosu. Wokalistka, była obecna w tym pokoju, zaszczycając gości swoją obecnością i głosem, coś niesamowitego! Nie słuchałem już brzmienia sprzętu, przesiedziałem jakieś pół godziny słuchając wyłącznie muzyki, bo tak pięknie podanej jeszcze słuchać nie miałem okazji. Co najważniejsze – przekaz tego, co w muzyce moim zdaniem najważniejsze – EMOCJE – był doskonały.

Tak zagrały kolumny Zeta Zero.

Później wziąłem udział w teście. Właściciel firmy przy pomocy specjalnego przełącznika umożliwił wybranym słuchaczom szybką zmianę wzmacniacza. W szranki stanęła konstrukcja firmy TR STUDIOS (monobloki pracujące w klasie D) i MOMENTUM Dana D’Agostino (tranzystor w klasie AB). Różnica w cenie obu amplifikacji, była zasadnicza. MOMENTUM to 124 tysiące zł, a wzmacniacze firmowe około 24 tysięcy zł, czyli te dwa rozwiązania dzieliło, bagatela, równe sto tysięcy złotych.
Nie wiedziałem oczywiście, który wzmacniacz jest akurat pod I, a który pod pozycją nr II na przełączniku. Różnica w brzmieniu była niewielka, aczkolwiek dla mnie zasadnicza. Wzmacniacz I oferował brzmienie nadzwyczaj poprawne i pełne. Wszystkie detale były przekazywane natychmiast i bez wahania. Jednak po przełączeniu na pozycję II, pojawiało się bardziej naturalne kreowanie planów dźwiękowych. Głos brzmiał pełniej i miał w sobie jeszcze więcej emocji, więcej uroku i niuansów, naturalności i blasku. Był bardziej prawdziwy i emocjonujący. Po zakończeniu testu wskazałem na wzmacniacz oznaczony jako II i okazało się, że tak zagrał właśnie MOMENTUM. Firmowemu rozwiązaniu niczego nie brakowało, ale więcej magii w swojej amplifikacji potrafił wyczarować Dan D’Agostino. Ale to wzmacniacz, z uwagi na cenę raczej dla Kowalskiego nieosiągalny. Tym większe gratulacje dla firmowego rozwiązania TR STUDIOS. Ale w tym przekazie, to zdecydowanie kolumny głośnikowe stanowiły o wartości dźwięku i jego unikalności.


Nie wiem kiedy, nie wiem kosztem jakich wyrzeczeń, ale postaram się by ZETA ZERO zagościły w zaciszu mojego pokoju, ponieważ nie jestem w stanie zapomnieć tego przekazu, tej naturalności i doświadczonych emocji. Podejrzewam, że będzie to zakup już na zawsze, chociaż nigdy nie należy mówić nigdy.
Po odsłuchu, właściciel firmy Pan Tomasz Rogula, zauważając chyba moje zainteresowanie i widząc stan umysłu, poprosił mnie o wpis w księdze zawierającej opinie na temat wystawianego sprzętu. Wpisu dokonałem, przy czym nawiązała się między nami rozmowa, która potrwała dobre pół godziny. Dowiedziałem się dużo więcej o wykorzystywanych technologiach, miałem w dłoniach próbki materiałów z których wykonuje się membrany głośników wstęgowych własnej konstrukcji. Zestawy Zeta Zero przetwarzają zakres powyżej 500 Hz wyłącznie przy wykorzystaniu firmowych głośników wstęgowych o unikalnych w skali światowej parametrach (i nie jest to tylko opis z materiałów firmowych, a moje własne doświadczenie z odsłuchu).
Pan Tomasz okazał się przemiłym człowiekiem, a przy tym pasjonatem i fachowcem, jakich ciężko spotkać w na co dzień. To człowiek, dla którego nie istnieją granice technologii. Przełamuje je poprzez ciągłe eksperymenty i dzięki typowo inżynierskiemu podejściu. Jeśli nie ma jakiegoś materiału, który jego zdaniem jest konieczny, by podnieść jakość dźwięku, proszę bardzo: przystępuje do walki o jego uzyskanie lub opracowuje własną metodę produkcji. Jeśli taki materiał jeszcze nie istnieje? Postara się go wyprodukować od podstaw. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego człowieka, jego rozległej wiedzy i pasji z jaką dąży do poprawy dźwięku swoich produktów. Przykład: obudowy Zeta Zero są wykonane z pięciu gatunków drzew liściastych. Nie jest to proste połączenie różnych elementów obudowy z różnego drewna. Obudowy są wykonane z kilkuset plastrów pięciu gatunków drewna. Pierwszy raz spotkałem się z tak zaawansowanym rozwiązaniem. Oczywiście firma to też biznes, ale w tej firmie na pierwszym miejscu jest dążenie do ideału i perfekcji. Szkoda, że żyjemy w czasach, gdy coraz mniej jest takich firm i ludzi o takim podejściu do biznesu. Wielki szacunek.

Wojciech Kotarba
 
 

CO NAJCIEKAWSZE, CZYLI
BEST SOUND AUDIO SHOW 2013

Nagrodzone systemy:

 • Kolumny Zeta Zero + wzmacniacz Dan D’Agostino Momentum Stereo + odtwarzacz SACD dCS (zdj. 8).
 • Kolumny JBL S3900 + elektronika Mark Levinson (zdj. 10).
 • Kolumny Extreo Scene (zdj. 11).
 • Kolumny Pylon Audio Topaz Monitor + wzmacniacz Musical Fidelity + odtwarzacz CD firmy Lector (zdj. 12).
 • Kolumny Monitor Audio Silver 10 + elektronika Cambridge Audio (zdj. 21).
 • Kolumny Sonus faber Aida + elektronika BAT + gramofon Pro-Ject (zdj. 24).
 • Kolumny + elektronika ATC, system przygotowany przez salon Q21 (zdj. 34).
 • Kolumny Audio Physics Avantera Plus + cyfrowy odtwarzacz PS Audio PerfectWave + wzmacniacz Rogue Audio Pharaoh (zdj. 41).
 • System DIY audiostereo.pl (kolumny podstawkowe, zdj. 49).
 • Kolumny Raidho D-1 + elektronika Jeff Rowland (zdj. 56).
 • Kolumny ART Alnico 8 Silver Signature + końcówki mocy Art Audio Harmony 300B Silver Signature + gramofon Systemdek 3D Signature + wkładka Transfiguration Proteus (zdj. 61).
 • Elektronika LampizatOr (zdj. 68).
 • Kolumny PCM Twenty.22 + Naim Nait 1 + Naim UnitiQuote2 (system przygotowany przez salon Audiopunkt, zdj. 88).
 • Kolumny Dynaudio Excite 34 + elektronika Heed Audio (zdj. 101).
 • Kolumny Trenner&Friedl Ra + elektronika Bakoon Products AMP-12R/EQA-12R (zdj. 104).
 • Kolumny Wilson Audio Sophia 3 + wzmacniacz Audio Research Ref 75/Ref 5 + odtwarzacz Ref CD9 (zdj. 121).
 • Kolumny Dynaudio Evidence Platinum + przedwzmacniacz Ayon Audio Spheris III + wzmacniacz mocy Orthos XS + CD-T/S-5 (zdj. 127).
 • Kolumny Rockport Technologies + elektronika McIntosh + okablowanie Transparent Audio (zdj. 128).
 • Kolumny Sounddeco (zdj. 137).

Tekst: Jacek Lewandowski


Kolejny rok, kolejna wystawa, kolejna obowiązkowa wycieczka w wiadomym kierunku. 

 

OPINIE DZIENNIKARZY i INDYWIDUALNYCH SŁUCHACZY

 

Jeśli chcesz zrobić ostatni krok w swym życiu Audiofila.... NIE-WIA-RY-GOD-NE !
Jeśli chcesz zrobić ostatni krok w swym życiu Audiofila.... NIE-WIA-RY-GOD-NE !


Audio Show 2015
Audio Show 2015


 Bardzo dobre ! Jestem pod wrażeniem ! Mr Clement Perry-
Bardzo dobre ! Jestem pod wrażeniem ! Mr Clement Perry-"STEREO TIMES" magazyn USA na World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Dynamika, muzykalność, transparentność to właśnie Satelite.Potęga wznosi się na wyżyny.Tomasz stworzył prawdziwe dzieło! Pełna rekomendacja ! -
Dynamika, muzykalność, transparentność to właśnie Satelite.Potęga wznosi się na wyżyny.Tomasz stworzył prawdziwe dzieło! Pełna rekomendacja ! -"AUDIO LAZUR"


IZRAEL:
IZRAEL: " Głośniki oszałamiające,
Po prostu zjawiskowe,
Kawał świetnej produkcji. Wielki, wielki szacun (respect)
od Kibucu Givat Brenner" MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW MONACHIUM WORLD AS.


Mało powiedziane godne polecenia, kawał dobrej roboty.Tak trzymać ! -
Mało powiedziane godne polecenia, kawał dobrej roboty.Tak trzymać ! -"MAGAZYN STEREO"


Dzięki Zeta Zero zrozumiałem co to jest Hi-Fi. Usłyszałem Pink Floyd jak nawet oni nie słyszeli. Dziękuję za tą lekcję
Dzięki Zeta Zero zrozumiałem co to jest Hi-Fi. Usłyszałem Pink Floyd jak nawet oni nie słyszeli. Dziękuję za tą lekcję


Serdeczne gratulacje . Jak co rok najlepiej! PS zaproście konkurencję na odsłuch ;)
Serdeczne gratulacje . Jak co rok najlepiej! PS zaproście konkurencję na odsłuch ;)


Odsłuch kładzie na łopatki właściwie wszystkie zestawy na AUDIO SHOW 2011, których dotychczas sprawdzałem ! Potęga brzmienia a jednocześnie precyzja i scena na 6-tkę.
Odsłuch kładzie na łopatki właściwie wszystkie zestawy na AUDIO SHOW 2011, których dotychczas sprawdzałem ! Potęga brzmienia a jednocześnie precyzja i scena na 6-tkę.


Rewelacyjny design. Równy bas, bardzo wyraźna góra. Za tą cenę trudne do pobicia
Rewelacyjny design. Równy bas, bardzo wyraźna góra. Za tą cenę trudne do pobicia


Jeden z najlepszych dźwięków tegorocznej wystawy 2011. Ogromna scena, góra i średnie rewelacja, dół najmocniejszy jaki słyszałem.
Jeden z najlepszych dźwięków tegorocznej wystawy 2011. Ogromna scena, góra i średnie rewelacja, dół najmocniejszy jaki słyszałem.


Dżwiek który zatrzymał mnie jak żaden inny na tak długo w pokoju tego wystawcy. Zaliczyłem prawie wszystkie wystawy Audio Show ale to najciekawsza prezentacja z jaką sie spotkałem. Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia. Romuald Schatt
Dżwiek który zatrzymał mnie jak żaden inny na tak długo w pokoju tego wystawcy. Zaliczyłem prawie wszystkie wystawy Audio Show ale to najciekawsza prezentacja z jaką sie spotkałem. Serdecznie gratuluję i życzę powodzenia. Romuald Schatt


Panie Tomaszu niech wskaże pan gdzie można wymienić moje nerki na pana głośniki ! Wydaje się że jest pan dwa kroki przed całą resztą
Panie Tomaszu niech wskaże pan gdzie można wymienić moje nerki na pana głośniki ! Wydaje się że jest pan dwa kroki przed całą resztą


To jest to czego szukałem przez całe życie.Te kolumny chyba stworzył chyba człowiek...który jest geniuszem i wielkie ukłony na kolanach nawet za jego dzieło.Dziękujemy aby tak dalej.
To jest to czego szukałem przez całe życie.Te kolumny chyba stworzył chyba człowiek...który jest geniuszem i wielkie ukłony na kolanach nawet za jego dzieło.Dziękujemy aby tak dalej.


Tak dobrego sprzętu jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem.Rewelacja !
Tak dobrego sprzętu jeszcze nigdy w życiu nie słyszałem.Rewelacja !


Doskonałość ma nową twarz....Jeśli chcesz posłuchać co to jest MUzyka przez duże M... poznaj ten sprzęt Mateusz Grzesiak prezes NLP POLSKA
Doskonałość ma nową twarz....Jeśli chcesz posłuchać co to jest MUzyka przez duże M... poznaj ten sprzęt Mateusz Grzesiak prezes NLP POLSKA


BAHRAIN:
BAHRAIN: "Słuchanie muzyki na waszych kolumnach to słuchanie muzyki na innym poziomie!"- Mr Khalid Turk


Kolumny które są po prostu wybitne w swej klasie i nie tylko. Genialna muzykalność i scena przy zachowaniu 100% precyzji.Geniusz.
Kapitalne brzmienie,scena najlepiej rozlokowana i poukładana jaką słyszałem w życiu. Pierwsze miejsce na AUDIO SHOW>
Kolumny które są po prostu wybitne w swej klasie i nie tylko. Genialna muzykalność i scena przy zachowaniu 100% precyzji.Geniusz.
Kapitalne brzmienie,scena najlepiej rozlokowana i poukładana jaką słyszałem w życiu. Pierwsze miejsce na AUDIO SHOW>


Wychowałem sie na płycie Dark SIde of The Moon, jako gitarzysta studiowałem brzmienie Gilmoura przez wiele lat i uważałem że znam je na
Wychowałem sie na płycie Dark SIde of The Moon, jako gitarzysta studiowałem brzmienie Gilmoura przez wiele lat i uważałem że znam je na"wylot". Po usłyszeniu płyty na Zeta Zero dostrzegłem detale i niuanse których nigdy nigdzie nie słyszałem.Myślę że jestem krok bliżej ku zrozumieniu.Gdy w High Hopes pierwszy raz wszedł lop steel stanęło mi serce,Brzmienie przez wielkie B.


bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show !  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show ! relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Cóż jednym słowem bajka. Dźwięk spektakularny, żywy, dynamiczny, rytmiczny REKOMENDACJA.
Cóż jednym słowem bajka. Dźwięk spektakularny, żywy, dynamiczny, rytmiczny REKOMENDACJA.


Bardzo ciekawy dźwięk.- J Lazur
Bardzo ciekawy dźwięk.- J Lazur "AUDIO LAZUR"


Jestem zachwycony brzmieniem Zeta Zero zaprezentowanym na Audio Show 2011. Jest to jeden z najlepiej brzmiących zestawów jakie miałem okazję słyszeć. Gratuluję producentowi, życzę dalszych osiągnięć- Riccardo - z Sosnowca najstarszy audiofil na Audio Show
Jestem zachwycony brzmieniem Zeta Zero zaprezentowanym na Audio Show 2011. Jest to jeden z najlepiej brzmiących zestawów jakie miałem okazję słyszeć. Gratuluję producentowi, życzę dalszych osiągnięć- Riccardo - z Sosnowca najstarszy audiofil na Audio Show


Fantastycznie słuchało się Pana Systemu. Moc, szczegółowość jakiej jeszcze nie słyszeliśmy. Audiofile z Hajnówki
Fantastycznie słuchało się Pana Systemu. Moc, szczegółowość jakiej jeszcze nie słyszeliśmy. Audiofile z Hajnówki


Najlepsza Polska prezentacja sprzętu audio. Dźwięk przyszłościowy. Wykonanie the BEST.
Najlepsza Polska prezentacja sprzętu audio. Dźwięk przyszłościowy. Wykonanie the BEST.


Ideał zaczyna brzmieć namacalnie.
Ideał zaczyna brzmieć namacalnie.


Wychodząc z tego salonu można sobie zadać tylko jedno pytanie 'JAK ŻYĆ
Wychodząc z tego salonu można sobie zadać tylko jedno pytanie 'JAK ŻYĆ"...dalej


Niestraszny im żaden materiał. Gratulacje !
Niestraszny im żaden materiał. Gratulacje !


Chodząc po Audio Show zastanawiałem się nad tym dlaczego wspaniały dźwięk musi kosztować około 1 000 000 zł. Otóż nie musi.Dowodem na to jest stoisko Zeta Zero- dźwięk detaliczny, wybitny,dynamika godna najlepszych na świecie, BRAWO !! DOSKONAŁE KOLUMNY !! NIESAMOWITE !!
Chodząc po Audio Show zastanawiałem się nad tym dlaczego wspaniały dźwięk musi kosztować około 1 000 000 zł. Otóż nie musi.Dowodem na to jest stoisko Zeta Zero- dźwięk detaliczny, wybitny,dynamika godna najlepszych na świecie, BRAWO !! DOSKONAŁE KOLUMNY !! NIESAMOWITE !!


Szok, wrażenie które nie przemija.Bedąc na Audio Show 2010 szukałem tylko tych kolumn i nareszczie w Kyriadzie-są!!! Wracałem więle razy nawet nie wiem ile tylko do tego pokoju by posłuchać mojje ulubionej muzyki na ZETA ZERO. Szacunek konstruktorowi
Szok, wrażenie które nie przemija.Bedąc na Audio Show 2010 szukałem tylko tych kolumn i nareszczie w Kyriadzie-są!!! Wracałem więle razy nawet nie wiem ile tylko do tego pokoju by posłuchać mojje ulubionej muzyki na ZETA ZERO. Szacunek konstruktorowi


Gratuluję !!! Jest Pan MISTRZEM !
Gratuluję !!! Jest Pan MISTRZEM !


Najlepszy dżwiek wystawy, najlepsza prezentacja
Najlepszy dżwiek wystawy, najlepsza prezentacja


Chyba pierwszy raz w życiu zabrakło mi słów
Chyba pierwszy raz w życiu zabrakło mi słów


Jeszcze nigdy nie przeniosłem się do sali koncertowej BEDĄC w domu. GENIALNA DYNAMIKA,Precyzyjne wysokie tony. UWAGA!!! wymagają OSWOJENIA
Jeszcze nigdy nie przeniosłem się do sali koncertowej BEDĄC w domu. GENIALNA DYNAMIKA,Precyzyjne wysokie tony. UWAGA!!! wymagają OSWOJENIA


Zeta rządzi ! Jedno słowo GENIALNE! Zajebiaszczo !!! Malinowo ! Dziękuję - EWA WIERTEL-
Zeta rządzi ! Jedno słowo GENIALNE! Zajebiaszczo !!! Malinowo ! Dziękuję - EWA WIERTEL- "MISS Polski"


PARTIE CICHE PRZYJEMNE DLA UCHA. PARTIE GŁOŚNE NADAL! PRZYJEMNE dla UCHA. CZARY to JAKIE CZY CO?
PARTIE CICHE PRZYJEMNE DLA UCHA. PARTIE GŁOŚNE NADAL! PRZYJEMNE dla UCHA. CZARY to JAKIE CZY CO?


Marcus zawitał na koncert.Tak powinna grać muzyka na żywo !!!
Marcus zawitał na koncert.Tak powinna grać muzyka na żywo !!!


Nie wchodzi się podobno dwa razy do tej samej rzeki a ja wszedłem, tyle że była to rzeka pięknych dźwięków wydobywających się z kolumn o kuszącej formie...Zeta Zero to Rubensy dźwięku, muzyczna wioska marzeń.Najciekawsza prezentacja na całym Audio Show. Naturalny dźwięk w naturalnym kształcie.
Nie wchodzi się podobno dwa razy do tej samej rzeki a ja wszedłem, tyle że była to rzeka pięknych dźwięków wydobywających się z kolumn o kuszącej formie...Zeta Zero to Rubensy dźwięku, muzyczna wioska marzeń.Najciekawsza prezentacja na całym Audio Show. Naturalny dźwięk w naturalnym kształcie.


Wielkie gratulacje i podziękowania. To jest kosmos !
Wielkie gratulacje i podziękowania. To jest kosmos !


"...Kolumny Tomka.Kosmiczny dżwięk !Fantastyczne brzmienie! Cudny kształt ! A te kolumny są jak CZARODZIEJSKA RÓŻCZKA, którą Tomek dotknął Muzyke aby ją usłyszeć na PRAWDĘ" ANA FABER harfistka


Najlepszy dźwięk jaki w życiu dotknął moich uszu !!!
Najlepszy dźwięk jaki w życiu dotknął moich uszu !!!


Po raz kolejny jeden z najlepszych dżwięków na wystawie .-brzmienie lepsze niz przereklamowanego zestawu JBL
Po raz kolejny jeden z najlepszych dżwięków na wystawie .-brzmienie lepsze niz przereklamowanego zestawu JBL "Everest". Dźwięk detaliczny z wielością planów dźwiękowych pozwalający wyławiać smaczki dźwiękowe nie dające się słyszeć na innych zestawach. NATURALNY DŹWIĘK W NATURALNEJ FORMIE. "Zero" w nazwie kolumny powinno się kojarzyć tylko z "zero" zmęczenia przy dłuższym odsłuchu


"Dzwony Rurowe" Mike'a Oldfield'a zapierają dech dynamika , ekspresją, ekstremalne emocje! Tak powinna brzmieć muzyka !!! Teraz organy i instrumenty dęte- katedra? Bardzo namacalnie bliski kontakt z muzykami i ich instrumentami, PS słabsze realizacje bezlitośnie obnażone. i lepiej nie przesadzać z poziomem głośności :)


ZETA ZERO The Best ! Super sprzęt - JACEK BORKOWSKI aktor
ZETA ZERO The Best ! Super sprzęt - JACEK BORKOWSKI aktor


Gdy słucham tych kolumn zaczynam myśleć o geografii.Brzmią po prostu pięknie.Ale co ma do tego geografia?Ma wiele! To nie do wiary że takie kolumny zbudowano w Polsce! Gratuluję- Dariusz Pieróg (PR 3 Radio)
Gdy słucham tych kolumn zaczynam myśleć o geografii.Brzmią po prostu pięknie.Ale co ma do tego geografia?Ma wiele! To nie do wiary że takie kolumny zbudowano w Polsce! Gratuluję- Dariusz Pieróg (PR 3 Radio)


Zeta Zero - prawdopodbnie najlepsze głośniki na świecie ! ;) Z pozdrowieniami i życzeniami owocnej pracy naukowej Jan Nawrocki
Zeta Zero - prawdopodbnie najlepsze głośniki na świecie ! ;) Z pozdrowieniami i życzeniami owocnej pracy naukowej Jan Nawrocki


nr 1
nr 1


Najlepsze kolumny jakich słuchałem. Najlepsze na Audio Show 2012
Najlepsze kolumny jakich słuchałem. Najlepsze na Audio Show 2012


Gratuluje głośników.Na tym sprzęcie Mike Oldfield wreszcie brzmi tak jak powinien. Dziękuję za niesamowite wrażenia odsłuchowe.
Gratuluje głośników.Na tym sprzęcie Mike Oldfield wreszcie brzmi tak jak powinien. Dziękuję za niesamowite wrażenia odsłuchowe.


GRATULACJE. Z muzyką na żywo jeszcze Pan nie wygrał ale jest Pan Bardzo Blisko
GRATULACJE. Z muzyką na żywo jeszcze Pan nie wygrał ale jest Pan Bardzo Blisko


Rewelacyjna dynamika i czystość przekazu. Rewelacyjny spektakl !
Rewelacyjna dynamika i czystość przekazu. Rewelacyjny spektakl !


Jeden z najlepszych dźwięków na AUDIO SHOW. Niestety odczuwalny brak lampy. Po za tym doskonałe.
Jeden z najlepszych dźwięków na AUDIO SHOW. Niestety odczuwalny brak lampy. Po za tym doskonałe.


Gratuluje! Jest Pan o krok od STWORZENIA doskonałego WSZYSTKO GRAJĄCEGO ZESTAWU .
Gratuluje! Jest Pan o krok od STWORZENIA doskonałego WSZYSTKO GRAJĄCEGO ZESTAWU .


To sie nie mieści w głowie.WRESZCIE.Każde pasmo hula, swiergocze,dudni, szepce, krzyczy i co tam jeszcze.I pieści uszy aż do cudnego spełnienia. Nie wiem czy orgazm jest lepszy) L.Filipowicz Lektor Polskie Radio
To sie nie mieści w głowie.WRESZCIE.Każde pasmo hula, swiergocze,dudni, szepce, krzyczy i co tam jeszcze.I pieści uszy aż do cudnego spełnienia. Nie wiem czy orgazm jest lepszy) L.Filipowicz Lektor Polskie Radio


Po przesłuchaniu
Po przesłuchaniu "Time" Pink Floyd mogę powiedzieć że nie trzeba brać narkotyków do tego aby słuchanie muzyki dostarczało niezwykłych wrażeń. Na tym sprzęcie miało to wymiar tak nieprawdopodobny że jeśli się na nich nie posłucha to tak na prawdę nie wiesz o czym mówisz.To zupełnie inny świat. Nowy wymiar jakości dźwięku

Zdecydowanie jedno z ciekawszych brzmień na całej wystawie AUDIO SHOW. Świetna dynamika i skuteczność, zestaw charakteryzuje się totalnie nietypowym brzmieniem jakiego nigdzie indziej nie słyszałem. Najlepiej przygotowane stanowisko wystawowe.Mógłbym spędzić tu cały dzień.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
Zdecydowanie jedno z ciekawszych brzmień na całej wystawie AUDIO SHOW. Świetna dynamika i skuteczność, zestaw charakteryzuje się totalnie nietypowym brzmieniem jakiego nigdzie indziej nie słyszałem. Najlepiej przygotowane stanowisko wystawowe.Mógłbym spędzić tu cały dzień.Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.


Najlepszy dżwięk w MOC- Monachium  World Audio Show (2013)
Najlepszy dżwięk w MOC- Monachium World Audio Show (2013)


Dziś spotkałem entuzjastę, miłośnika muzyki i profesjonaliste który wynalazł gośniki łączące w sobie muzyczność, tonalność, moc i profesjonalizm. Rzadkie doświadczenie, gratulacje Tomasz - Audio High End Monachium
Dziś spotkałem entuzjastę, miłośnika muzyki i profesjonaliste który wynalazł gośniki łączące w sobie muzyczność, tonalność, moc i profesjonalizm. Rzadkie doświadczenie, gratulacje Tomasz - Audio High End Monachium


Co roku najlepsze kolumny na wystawie ! Zawsze wracam do waszej sali.
Co roku najlepsze kolumny na wystawie ! Zawsze wracam do waszej sali.
Moje ulubione (jak co roku)
Moje ulubione (jak co roku)


"Super super No1 na wystawka" (Czechy) MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW


Dźwiek niesamowity, MAGIA CZARY. Jestem pod wrażeniem-to mało powiedziane! UCZTA DLA MOJEGO LEKTORSKIEGO UCHA. - MAREK WILK lektor z TV
Dźwiek niesamowity, MAGIA CZARY. Jestem pod wrażeniem-to mało powiedziane! UCZTA DLA MOJEGO LEKTORSKIEGO UCHA. - MAREK WILK lektor z TV"TELEEKSPRESu"


"Super dźwięk!!! " - MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW


Najlepszy dźwięk jaki słyszałem na Show. Dosłownie wspaniały ! -MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW
Najlepszy dźwięk jaki słyszałem na Show. Dosłownie wspaniały ! -MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW


Słowa nie oddają tego , co czuje serce wobec owocu pracy tak wybitnego człowieka.Niewyobrażalnie doskonały dźwięk, niezrównana emocja.Z życzeniami kontynuacji rewelacyjnej pracy i podziękowaniem za taki dźwięk.
Słowa nie oddają tego , co czuje serce wobec owocu pracy tak wybitnego człowieka.Niewyobrażalnie doskonały dźwięk, niezrównana emocja.Z życzeniami kontynuacji rewelacyjnej pracy i podziękowaniem za taki dźwięk.


"Najlepszy dżwięk jaki słyszałem. Perfekcyjny" - MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW


Doskonały dźwięk ! To jest to co oczekuje się od High End kolumn
Doskonały dźwięk ! To jest to co oczekuje się od High End kolumn" - MONACHIUM WORLD HIGH END SHOW


Dzisiaj wszedłem w inny świat! Słuchając muzyki z kolumn Pana Tomka zrozumiałem jaki ten świat jest piękny.Pan Bóg obdarzył Pana Tomka wielkim talentem.Siedzac blisko tych przepieknych kolumn zachwycałem się ich dźwiękiem. Dziękuję Panie Tomku że jest Pan i mógł Pan stworzyć tak piękne dzieło które będzie cieszyło pokolenia.Z głębi serca życzę dalszych sukcesów. - ZBIGNIEW BRZEZIŃSKI
Dzisiaj wszedłem w inny świat! Słuchając muzyki z kolumn Pana Tomka zrozumiałem jaki ten świat jest piękny.Pan Bóg obdarzył Pana Tomka wielkim talentem.Siedzac blisko tych przepieknych kolumn zachwycałem się ich dźwiękiem. Dziękuję Panie Tomku że jest Pan i mógł Pan stworzyć tak piękne dzieło które będzie cieszyło pokolenia.Z głębi serca życzę dalszych sukcesów. - ZBIGNIEW BRZEZIŃSKI


Niesamowita swoboda dźwięku, plastyczność detali, świetny przepiękny dźwięk, urzekający
Niesamowita swoboda dźwięku, plastyczność detali, świetny przepiękny dźwięk, urzekający


Wybitne kolumny na tegorocznym Audio Show.Doskonale równy, kulturalny dźwiek z
Wybitne kolumny na tegorocznym Audio Show.Doskonale równy, kulturalny dźwiek z "pazurem". Świetnie;)


Z Ciemnej Strony Księżyca PF usłyszałem dźwięki, których wydaje mi się nie słyszłem. Jestem pod wrażeniem-to mało powiedziane
Z Ciemnej Strony Księżyca PF usłyszałem dźwięki, których wydaje mi się nie słyszłem. Jestem pod wrażeniem-to mało powiedziane


Najserdeczniej dziękuję !!! Przestrzeń mnie wręcz OSZOŁOMIŁA !!! Niezapomniane wrażenia DŹWIEKOWE jakich NIGDY (sic) NIE DOŚWIADCZYŁAM> Ale już wiem: chcę doświadczać bardziej i mocniej. Brawo Tomku !!!
Najserdeczniej dziękuję !!! Przestrzeń mnie wręcz OSZOŁOMIŁA !!! Niezapomniane wrażenia DŹWIEKOWE jakich NIGDY (sic) NIE DOŚWIADCZYŁAM> Ale już wiem: chcę doświadczać bardziej i mocniej. Brawo Tomku !!!


Brzmi świetnie! - Audio High End Monachium
Brzmi świetnie! - Audio High End Monachium


prawdziwie pełnopasmowa wszechprzestrzeń
prawdziwie pełnopasmowa wszechprzestrzeń


Prawdziwe cudeńka!!! Niesamowity spektakl muzyczny
Prawdziwe cudeńka!!! Niesamowity spektakl muzyczny


Wrażenia nie do opisania.Nigdy nie siedziałem w środku takiej maszyny
Wrażenia nie do opisania.Nigdy nie siedziałem w środku takiej maszyny


Tak wspaniałego dżwięku jeszcze nigdy nie słyszałem, tak samo jak nie leciałem na Księżyc.Ale tylko na myśl przychodzi mi to porównanie. Dziękuję za wspaniałe wrażenia
Tak wspaniałego dżwięku jeszcze nigdy nie słyszałem, tak samo jak nie leciałem na Księżyc.Ale tylko na myśl przychodzi mi to porównanie. Dziękuję za wspaniałe wrażenia


O Kurczę! To nieprawdopodobne! Dwie gruszki a ajki dźwięk!!
O Kurczę! To nieprawdopodobne! Dwie gruszki a ajki dźwięk!!


Kolumny Zeta Zero zachwyciły mnie czystą rozbudowaną górą pasma, bardzo ciekawym i przejrzystym środkiem i powalającymi basami. Całość fajnie zbalansowana. Płyty zagrały ciekawie i na nowo
Kolumny Zeta Zero zachwyciły mnie czystą rozbudowaną górą pasma, bardzo ciekawym i przejrzystym środkiem i powalającymi basami. Całość fajnie zbalansowana. Płyty zagrały ciekawie i na nowo


Te kolumny zamykają człowieka w magicznym okręgu i przenoszą do zupełnie innego wymiaru coś niesamowitego !
Te kolumny zamykają człowieka w magicznym okręgu i przenoszą do zupełnie innego wymiaru coś niesamowitego !


Jedno z najlepszych stanowisko na całych targach. Fantastyczny klimat.Kolumny jedyne w swoim rodzaju, mają coś niepowtarzalnego, czego nie da się usłyszeć w żadnych innych
Jedno z najlepszych stanowisko na całych targach. Fantastyczny klimat.Kolumny jedyne w swoim rodzaju, mają coś niepowtarzalnego, czego nie da się usłyszeć w żadnych innych


Dziękuję za niesamowite przeżycia muzyczne
Dziękuję za niesamowite przeżycia muzyczne


Muza z tego sprzętu niszczy i miażdzy, życzę powodzenia w dalszych projektach ino i trzymam kciuki
Muza z tego sprzętu niszczy i miażdzy, życzę powodzenia w dalszych projektach ino i trzymam kciuki


Zeta wymiata i rządzi. Mega super. Dzięki za prezentację.
Zeta wymiata i rządzi. Mega super. Dzięki za prezentację. "BARWY SZCZĘŚCIA"- K. SAMERYT aktor


Wspaniałe brzmienie i kształt !
Wspaniałe brzmienie i kształt !


Absolutnie BOSKIE
Absolutnie BOSKIE


Po prostu zajebiste !!!
Po prostu zajebiste !!!


Jakość której się nie spodziewałem SUPER !!!
Jakość której się nie spodziewałem SUPER !!!


Nudzisz sie sobą? Wyjdziesz innym człowiekiem! ;)
Nudzisz sie sobą? Wyjdziesz innym człowiekiem! ;)


Byłem poznałem człowieka i jego życie , pasje.Zrozumiałem czemu kolumny Zeta Zero grają tak pięknie. I to nie frazes !! One na prawdę są odzwierciedleniem muzycznym pasji i miłości do muzyki Tomka Roguli- TOMASZ WYSPIAŃSKI
Byłem poznałem człowieka i jego życie , pasje.Zrozumiałem czemu kolumny Zeta Zero grają tak pięknie. I to nie frazes !! One na prawdę są odzwierciedleniem muzycznym pasji i miłości do muzyki Tomka Roguli- TOMASZ WYSPIAŃSKI


Cudnie było się przekonać że  I S T N I E J E  I D E A L N E   B R Z M I E N I E- zesp. 'GLASSESBOYS
Cudnie było się przekonać że I S T N I E J E I D E A L N E B R Z M I E N I E- zesp. 'GLASSESBOYS"


Jak bym był na Pięciolinii nutką....
Jak bym był na Pięciolinii nutką....


Idealny odsłuch w przyjemnje atmosferze, przestrzeń, brzmienie Dziękujemy
Idealny odsłuch w przyjemnje atmosferze, przestrzeń, brzmienie Dziękujemy


ZAMYKAMY OCZY i WCHODZIMY NA KONCERT ! Piękne !
ZAMYKAMY OCZY i WCHODZIMY NA KONCERT ! Piękne !


Z pozdrowieniami dziękując za piękną prezentację
Z pozdrowieniami dziękując za piękną prezentację


z podziękowaniami za fantastyczne muzyczne doznania jakich jeszcze nigdy nie słyszałem. Powodzenia w dalszych projektach
z podziękowaniami za fantastyczne muzyczne doznania jakich jeszcze nigdy nie słyszałem. Powodzenia w dalszych projektach


Z pięciu prezentacji w POlsce nowej marki High End ta była najlepsza.Wiedzieli co zrobić i jak wykorzystać to co mają podane na tacy.Dźwięk dla mnie CACY
Z pięciu prezentacji w POlsce nowej marki High End ta była najlepsza.Wiedzieli co zrobić i jak wykorzystać to co mają podane na tacy.Dźwięk dla mnie CACY


Najlepsze w klasie High-End. Życzę sukcesów.
Najlepsze w klasie High-End. Życzę sukcesów.


po usłyszeniu kilkunastu piosenek przez Zeta Zero nareszcie zrozumiałem czym tak na prawdę są dźwięki i jak muzyka potrafi być niebiańska!
po usłyszeniu kilkunastu piosenek przez Zeta Zero nareszcie zrozumiałem czym tak na prawdę są dźwięki i jak muzyka potrafi być niebiańska!


Bardzo fajne. Jestem z ciebie dumna. Paula
Bardzo fajne. Jestem z ciebie dumna. Paula


Sprzęt jest super pod każdym względem, jestem zachwycona to jest to co chciałabym mieć u siebie Super Super Super
Sprzęt jest super pod każdym względem, jestem zachwycona to jest to co chciałabym mieć u siebie Super Super Super


Jeszcze nigdy SADE nie brzmiała tak pięknie ACHY i OCHY
Jeszcze nigdy SADE nie brzmiała tak pięknie ACHY i OCHY


Znakomite brzmienie już słuchane II rok.
Znakomite brzmienie już słuchane II rok.


Swietne zestaw Zeta Zero.Niesamowita dynamika i przestrzeń. Gratulacje. Rewelacja Totalny Odjazd.Jedyny problem to chyba znaleźć konkurencyjne kolumny. Gratulacje
Swietne zestaw Zeta Zero.Niesamowita dynamika i przestrzeń. Gratulacje. Rewelacja Totalny Odjazd.Jedyny problem to chyba znaleźć konkurencyjne kolumny. Gratulacje


Fantastyczna dynamika i jej różnicowanie.Muzyka jej natężenie jak na koncercie na żywo.Przestrzeń dźwiękowa fantastyczna.Gratulacje
Fantastyczna dynamika i jej różnicowanie.Muzyka jej natężenie jak na koncercie na żywo.Przestrzeń dźwiękowa fantastyczna.Gratulacje


W takich warunkach taaaka SKALA i....idealnie ułóżenie,
W takich warunkach taaaka SKALA i....idealnie ułóżenie, "O" bałaganu. Doskonałość przejść SUPER. Gratulujęmy!


Jednym słowem  
Z A J E B I S T E
Jednym słowem
Z A J E B I S T E


Jestem pod wrażeniem brzmienia nowego zestawu kolumn....
Jestem pod wrażeniem brzmienia nowego zestawu kolumn....


Doskonałe brzmienie !
Doskonałe brzmienie !


W dniu 8.11.09 usłyszełem wnętrze katedry w najlepszym wykonaniu organisty wirtuoza z kolumn ZETA ZERO
W dniu 8.11.09 usłyszełem wnętrze katedry w najlepszym wykonaniu organisty wirtuoza z kolumn ZETA ZERO


Powalająca dynamika i rozdzielczość, super kontrola basu. Ciągłe szlifowanie systemu cieszy, że konstruktor cały czas jest aktywny...
Powalająca dynamika i rozdzielczość, super kontrola basu. Ciągłe szlifowanie systemu cieszy, że konstruktor cały czas jest aktywny...


Kolejny rok zaczynam od ZETA Zero. Extra klimat , dbałość o detale. -Piątk..
Kolejny rok zaczynam od ZETA Zero. Extra klimat , dbałość o detale. -Piątk..


Ja i Kasia twierdzimy, że zajebiście !
Ja i Kasia twierdzimy, że zajebiście !


Świetne !
Świetne !


       C Z A D !
C Z A D !


Piękne czyste brzmienie. Nic więcej nie potrzeba.
Piękne czyste brzmienie. Nic więcej nie potrzeba.


Może sobie kiedyś kupię,Teraz mogę. tylko posłuchać... PODZIĘKOWANIA !
Może sobie kiedyś kupię,Teraz mogę. tylko posłuchać... PODZIĘKOWANIA !


Gratuluję udanej konstrukcji.Bardzo ładne wysokie częstotliwości.Kolumny obnażają jakość nagrań , to dobrze.
Gratuluję udanej konstrukcji.Bardzo ładne wysokie częstotliwości.Kolumny obnażają jakość nagrań , to dobrze.


Tomasz! Dziekuję Ci za prezentację Twoich genialnych kolumn i elektroniki w moim salonie.Moje wrażenia z Audio Show powróciły. Nie będę pisał jak to mi się podoba..... Zbigniew salon DAT
Tomasz! Dziekuję Ci za prezentację Twoich genialnych kolumn i elektroniki w moim salonie.Moje wrażenia z Audio Show powróciły. Nie będę pisał jak to mi się podoba..... Zbigniew salon DAT


     FUSIC
Ogromna ilość energii siły i życia.Poczułem to podczas targów Audio Show 2010, 2009 i dziś.Przyjemność słuchania połączona z ładowaniem wewnętrznych akumulatorów do walki ze światem PIOTR- FUSIC
FUSIC
Ogromna ilość energii siły i życia.Poczułem to podczas targów Audio Show 2010, 2009 i dziś.Przyjemność słuchania połączona z ładowaniem wewnętrznych akumulatorów do walki ze światem PIOTR- FUSIC


Dzisiaj po raz pierwszy usłyszałem głęboki, kontrolowany, nisko schodzący bas , który był rewelacyjnym odwzorowaniem pierwowzoru-syntezatora .- Patryk
Dzisiaj po raz pierwszy usłyszałem głęboki, kontrolowany, nisko schodzący bas , który był rewelacyjnym odwzorowaniem pierwowzoru-syntezatora .- Patryk "DRONE"- Domszy


Jestem pod wrażeniem Doskonałego dźwieku wydobywającego się z tych niesamowitych kolumn. Gratuluję Jakości.
Jestem pod wrażeniem Doskonałego dźwieku wydobywającego się z tych niesamowitych kolumn. Gratuluję Jakości.


Perfekcyjny detaliczny dźwięk, super głośniki wysokotonowe -SŁOWACJA
Perfekcyjny detaliczny dźwięk, super głośniki wysokotonowe -SŁOWACJA


Pod pełnym wrażeniem.
Pod pełnym wrażeniem.


Tegoroczne Audio Show było kolejnym wielkim wydarzeniem......Jako osoba profesjonalnie zajmująca się muzyka oraz sprzedażą urządzeń audio mam niejako prawo wyrazić prawo o systemie jaki dziś usłyszałem. Jest to jedno z tych miejsc gdzie zagrała Muzyka.
Tegoroczne Audio Show było kolejnym wielkim wydarzeniem......Jako osoba profesjonalnie zajmująca się muzyka oraz sprzedażą urządzeń audio mam niejako prawo wyrazić prawo o systemie jaki dziś usłyszałem. Jest to jedno z tych miejsc gdzie zagrała Muzyka.


Wspaniałe kolumny, doskonały cudowny dźwięk, gratulujemy
Wspaniałe kolumny, doskonały cudowny dźwięk, gratulujemy


Prezentacja na najwyższym poziomie. Głośniki rewelacyjne. Najlepsze na Audio Show 2010
Prezentacja na najwyższym poziomie. Głośniki rewelacyjne. Najlepsze na Audio Show 2010


Piekna harmonia wysokich i niskihc tonów.Rewelacyjne uwydatnianie delikatnych dźwięków tła
Piekna harmonia wysokich i niskihc tonów.Rewelacyjne uwydatnianie delikatnych dźwięków tła


Ciekawy sexy design.Dźwiek M. Jacksona brzmi nieźle. Reszta OK.Jeszcze trochę pracy przed Wami ale kierunek jest OK.
Ciekawy sexy design.Dźwiek M. Jacksona brzmi nieźle. Reszta OK.Jeszcze trochę pracy przed Wami ale kierunek jest OK.


Rewelacyjny dźwięk! Mnóstwo zaskakujących szczegółów! Kontrola basu ! Super atmosfera! Przyjemny klimat podczas odsłuchu! Miłą obsługa! 100% zadowolenia
Rewelacyjny dźwięk! Mnóstwo zaskakujących szczegółów! Kontrola basu ! Super atmosfera! Przyjemny klimat podczas odsłuchu! Miłą obsługa! 100% zadowolenia


Dźwięk bardzo czysty i selektywny w bardzo oryginalnej formie.Kolumny są w bardzo oryginalnej formie i mają świetną dynamikę
Dźwięk bardzo czysty i selektywny w bardzo oryginalnej formie.Kolumny są w bardzo oryginalnej formie i mają świetną dynamikę


W żadnym studiu nie ma takiego dźwięku! Wspaniałe kolumny-piękne a jak brzmią WIELKIE GRATULACJE . - Jacek Borkowski Aktor KLAN
W żadnym studiu nie ma takiego dźwięku! Wspaniałe kolumny-piękne a jak brzmią WIELKIE GRATULACJE . - Jacek Borkowski Aktor KLAN


Zeta Zero -poezja dźwieku. Magia słuchania
Zeta Zero -poezja dźwieku. Magia słuchania


Koleś! one wyglądają niemal tak dobrze jak ja.I brzmią tak niesamowicie !!!kupię najszybciej jak się da - EVA TITTEL Houston USA
Koleś! one wyglądają niemal tak dobrze jak ja.I brzmią tak niesamowicie !!!kupię najszybciej jak się da - EVA TITTEL Houston USA


'DOM DŹWIEKU
'DOM DŹWIEKU" WE LOVE it;)


Zeta Zero ULTIMATE SOUND-  

-relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Zeta Zero ULTIMATE SOUND-

-relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Piękny projekt,duży potencjał,ale wg mnie kilka elementów do poprawy-Bas i integracja z resztą pasma -Delikatna zawartość w połączeniu z monoblokami Zeta Zero. Bardzo dobra rozdzielczość góry i średnicy.Bardzo kibicuję projektowi i za zaangażowanie... i profesjonalizm
Piękny projekt,duży potencjał,ale wg mnie kilka elementów do poprawy-Bas i integracja z resztą pasma -Delikatna zawartość w połączeniu z monoblokami Zeta Zero. Bardzo dobra rozdzielczość góry i średnicy.Bardzo kibicuję projektowi i za zaangażowanie... i profesjonalizm


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


      Pysznie
Pysznie


Organy, perkusja z płyty Pomp...to wielka przestrzeń i dynamika
Organy, perkusja z płyty Pomp...to wielka przestrzeń i dynamika


Brzmienie nietuzinkowe i odważne . Potrafi pochłonąć na długi czas bez zmęczenia. Jeden z lepszych głośników wstęgowych jakie dane mi było usłyszeć nie tylko na Audio Show. Respect ;)
Brzmienie nietuzinkowe i odważne . Potrafi pochłonąć na długi czas bez zmęczenia. Jeden z lepszych głośników wstęgowych jakie dane mi było usłyszeć nie tylko na Audio Show. Respect ;)


Rewelacyjne czyste brzmienie, niespotykana barwa dźwięku. dynamika dźwięku i przestrzeń powalają na kolano.Doskonałe zrównoważenie. Gorąco polecam. Posłuchane na płycie Imeny.
Rewelacyjne czyste brzmienie, niespotykana barwa dźwięku. dynamika dźwięku i przestrzeń powalają na kolano.Doskonałe zrównoważenie. Gorąco polecam. Posłuchane na płycie Imeny.


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


    Tak trzymać
Tak trzymać


Swietne kolumny idealnie wykonane,muzyczne i chwytają za serce. Wyrazy szacunku dla właściciela firmy za takie wspaniałe kolumny
Swietne kolumny idealnie wykonane,muzyczne i chwytają za serce. Wyrazy szacunku dla właściciela firmy za takie wspaniałe kolumny


Maleństwa są niesamowicie muzykalne + wygląd. Rewelacja
Maleństwa są niesamowicie muzykalne + wygląd. Rewelacja


Piękny środek i stereofonia. Życzę sukcesów
Piękny środek i stereofonia. Życzę sukcesów


Całkiem niezłe !!! - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Całkiem niezłe !!! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Odświeżająco inny, bajcznie uwodzi! - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Odświeżająco inny, bajcznie uwodzi! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 WOW- wspaniały dźwięk Gratulacje-
WOW- wspaniały dźwięk Gratulacje- "ULTIMATE AV"- Węgry- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Bardzo interesujące - pod każdym względem.

- relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Bardzo interesujące - pod każdym względem.

- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 magazyn AV SHOW ROOMS Wielka Brytania  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
magazyn AV SHOW ROOMS Wielka Brytania relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 goście INDONESIA- relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
goście INDONESIA- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


WSPANIAŁY DŹWIĘK. PODZIWU GODNY WYSOKOTONOWIEC głośnik. -  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
WSPANIAŁY DŹWIĘK. PODZIWU GODNY WYSOKOTONOWIEC głośnik. - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


audiofile z Holandii relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
audiofile z Holandii relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


magazyn RE MUSIC-it z Włoch relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
magazyn RE MUSIC-it z Włoch relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Bardzo fajny i naturalny dźwięk. Po prostu super
Bardzo fajny i naturalny dźwięk. Po prostu super


Wielki Dźwięk
Wielki Dźwięk "Młot"! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 goście z Serbii -relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
goście z Serbii -relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie.Jestem zaskoczony tym dźwiękiem.Był bardzo ciepły i muzykalny-  Rati (redaktor naczelny forum HI END z Izraela- relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej firmie.Jestem zaskoczony tym dźwiękiem.Był bardzo ciepły i muzykalny- Rati (redaktor naczelny forum HI END z Izraela- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


słuchacze z Izraela - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
słuchacze z Izraela - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Bardzo dziękuję za prezentację! WOW! - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Bardzo dziękuję za prezentację! WOW! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Nigdy jeszcze nie syszałem tak perfekcyjnego dźwięku z głośników. Gratulacje! Najlepsze na całej wystawie! - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Nigdy jeszcze nie syszałem tak perfekcyjnego dźwięku z głośników. Gratulacje! Najlepsze na całej wystawie! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Brzmi wspaniale-  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Brzmi wspaniale- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


najbardziej zaawansowane głośniki w Monachium - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
najbardziej zaawansowane głośniki w Monachium - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show !  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show ! relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


bardzo miły dżwięk- bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show !  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
bardzo miły dżwięk- bardzo dobre kolumny- moj faworyt na Show ! relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Niewairygodny dźwięk! Jestem pewna że ten dźwiek by sie spodobał w Rosji.- Redaktorka z AUDIO SHOW z Moskwy- relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Niewairygodny dźwięk! Jestem pewna że ten dźwiek by sie spodobał w Rosji.- Redaktorka z AUDIO SHOW z Moskwy- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Dzwięk z klasą Dzięki ! -  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Dzwięk z klasą Dzięki ! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


dźwięk-
dźwięk- "MŁOT" !

relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Bardzo dizękuję za kilka wspaniałych chwil z królem Popu, Rocka i Soulu - MJ - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Bardzo dizękuję za kilka wspaniałych chwil z królem Popu, Rocka i Soulu - MJ - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Gratulacje. Muzyka zostaje uwolniona by ukazać swą ekspresję z detalami i radością- unikalna kreacja (kostrukcja)-  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Gratulacje. Muzyka zostaje uwolniona by ukazać swą ekspresję z detalami i radością- unikalna kreacja (kostrukcja)- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Świetny dźwięk Hig End z Polski! Czekam na więcej od was - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Świetny dźwięk Hig End z Polski! Czekam na więcej od was - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Bardzo wciągający dźwięk - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Bardzo wciągający dźwięk - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Świetna relacja jakości do ceny! Robi wrażenie - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Świetna relacja jakości do ceny! Robi wrażenie - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Antesaria Audio na prawde docenia twoje zaangażowanie  w wasze produkty. Jesteśmy szczęśliwi uczestnicząc (będąc częścią) w tym wspaniałym SHOW !-  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Antesaria Audio na prawde docenia twoje zaangażowanie w wasze produkty. Jesteśmy szczęśliwi uczestnicząc (będąc częścią) w tym wspaniałym SHOW !- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Shine on! Dziękuje za bardzo przyjemną prezentację. Tak trzymać... - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Shine on! Dziękuje za bardzo przyjemną prezentację. Tak trzymać... - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 goście z Belgii -  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
goście z Belgii - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Wielkie dzięki za świetne wyjaśnienia - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Wielkie dzięki za świetne wyjaśnienia - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


kocham tą dynamikę,, przejrzystość, szybkość ,
kocham tą dynamikę,, przejrzystość, szybkość , "wielki" dźwięk. goście z Holandii- relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Pozostawia trwałe wrażenie. Wielki komplement za takie osiągnięcie! - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Pozostawia trwałe wrażenie. Wielki komplement za takie osiągnięcie! - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Poprostu pierwszej klasy dźwięk.Absolutnie czysty dźwięk. -  relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Poprostu pierwszej klasy dźwięk.Absolutnie czysty dźwięk. - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


 relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Niesamowity dźwięk z niebanalnym wyglądem. Typowy 'must have' - relacja z  World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium
Niesamowity dźwięk z niebanalnym wyglądem. Typowy 'must have' - relacja z World HIGH END AUDIO SHOW w Monachium


Jest to absolutnie najlepszy dźwięk jakiego dane było mi doświadczyć w ostatnich latach- JACEK BIELSKI-
Jest to absolutnie najlepszy dźwięk jakiego dane było mi doświadczyć w ostatnich latach- JACEK BIELSKI- "Janosik", Katowice- właściciel salono STUDIO HI FI Katowice