Audio Video Show  

Parę migawek z naszych prezentacji na Audio Video Show jak i z  Audio&Home Cinema Show  tu foto-link do świeżej foto-relacji  z Cracov Expo Center z naszej (najwiekszej na targach) sali 130 m kw.

fotka za zgodą Soundrebel

 

 Naszą salą bywało także stadionowe studio transmisyjne TV Stadionu Narodowego/radia  sala "Opera3". Oczywiście zachęcamy także do oglądnięcia naszej relacji z National Audio Show 2015 UK obok  słynnego toru SilverStone gdzie odbyła się pierwsza  światowa prapremiera kolumn ORBITAL360 .
Zagraliśmy na AS w Warszawie na Stadionie Narodowym z wielkim powodzeniem najnowszą -pierwszą na świecie wszechkierunkową kolumną wstęgową Zeta Zero "ORBITAL360" . Tutaj więcej szczegółów o niej .  Poniżej wiele opinii słuchaczy  ( księga pamiątkowa została zapisana opiniami prawie do końca w trzy dni wystawy, a nasze nowe kolumny ORBITAL360 wzbudziły nie słabnącą przez 3 dni sensację, wielu gości potrafiło wracać po pierwszym odsłuchu potem nawet po 4-5  razy, często  ze swymi bliskimi twierdząc, że to najlepszy dźwięk całej wystawy- patrz masę wpisów.  

Mimo dużej powierzchni sali (ponad 80m kw) niemal cały czas sala była pełna, a nasze prezentacje za równo w sobotę jak i w niedzielę trwały ponad 1,5 h dłużej niż całe show, ze względu na ciągłą  frekwencję widzów u nas, w tym gościliśmy także muzyka Tomka Lipińskiego -wielkiego fana naszych kolumn (foto Tomka poniżej) i wiele znanych osób.

Poniżej prezentujemy krótką video relację z tegorocznego Audio Video Show 2015

 

 

National Audio Show, UK 2015

 

Tu nieco linków do relacji  z AS 2015 z migawkami  także o  ZETA ZERO "ORBITAL 360" :

PART-TIME  Audiophile magazine

AV TEST magazine

6moons

AudioShow

Rzeczpospolita

Telewizja TVP 1

Yotube filmy

HCX - Home Cinema Experts AV Net

Sound Rabel

Monoandstereo

High Fidelity

StereoLife