Audio Video Show  

Parę migawek z naszych prezentacji na Audio Video Show jak i z Audio&Home Cinema Show tu foto-link do świeżej foto-relacji z Cracov Expo Center z naszej (najwiekszej na targach) sali 130 m kw.

fotka za zgodą Soundrebel

 

Naszą salą bywało także stadionowe studio transmisyjne TV Stadionu Narodowego/radia sala "Opera3". Oczywiście zachęcamy także do oglądnięcia naszej relacji z National Audio Show 2015 UK obok słynnego toru SilverStone gdzie odbyła się pierwsza światowa prapremiera kolumn ORBITAL360 .
Zagraliśmy na AS w Warszawie na Stadionie Narodowym z wielkim powodzeniem najnowszą -pierwszą na świecie wszechkierunkową kolumną wstęgową Zeta Zero "ORBITAL360" . Tutaj więcej szczegółów o niej . Poniżej wiele opinii słuchaczy ( księga pamiątkowa została zapisana opiniami prawie do końca w trzy dni wystawy, a nasze nowe kolumny ORBITAL360 wzbudziły nie słabnącą przez 3 dni sensację, wielu gości potrafiło wracać po pierwszym odsłuchu potem nawet po 4-5 razy, często ze swymi bliskimi twierdząc, że to najlepszy dźwięk całej wystawy- patrz masę wpisów.

Mimo dużej powierzchni sali (ponad 80m kw) niemal cały czas sala była pełna, a nasze prezentacje za równo w sobotę jak i w niedzielę trwały ponad 1,5 h dłużej niż całe show, ze względu na ciągłą frekwencję widzów u nas, w tym gościliśmy także muzyka Tomka Lipińskiego -wielkiego fana naszych kolumn (foto Tomka poniżej) i wiele znanych osób.

Poniżej prezentujemy krótką video relację z tegorocznego Audio Video Show 2015

 

 

National Audio Show, UK 2015

 

Tu nieco linków do relacji z AS 2015 z migawkami także o ZETA ZERO "ORBITAL 360" :

PART-TIME Audiophile magazine

AV TEST magazine

6moons

AudioShow

Rzeczpospolita

Telewizja TVP 1

Yotube filmy

HCX - Home Cinema Experts AV Net

Sound Rabel

Monoandstereo

High Fidelity

StereoLife